ВИД НА ЖИТЕЛЬСТВО, ПОСВІДКА НА ПОСТІЙНЕ ПРОЖИВАННЯ, ПОСВІДКА НА ТИМЧАСОВЕ ПРОЖИВАННЯ

Вид на жительство (також рідше називається посвідка на постійне проживання або посвідка на тимчасове проживання) – це юридичний документ або картка, яка зазвичай потрібна в деяких районах, що дозволяє нелегальному іммігранту проживати в країні протягом невизначеного або певного періоду часу. Дозвіл може знадобитися на необмежений або обмежений період перебування. Дозволений термін перебування залежить від країни та залежить від штату. Дозвіл на проживання, виданий в одній країні, повинен бути поновлений після прибуття в іншу країну і повинен відповідати законному віку іммігранта, а також віку країни, в якій він перебуває. Існують окремі заявки для туристів, студентів та членів родини .

Іммігрант може отримати посвідка на постійне проживання або тимчасове проживання різними способами. Деякі іммігранти можуть вибрати законний в’їзд до країни за допомогою візи, тоді як інші можуть мати більше проблем із отриманням дозволу на постійне або тимчасове проживання. Інші можуть мати право на певний вид допомоги на імміграцію та мати більше можливостей.

Як правило, щоб іммігрант отримав посвідка на тимчасове проживання, він / вона спочатку повинен подати заяву на отримання імміграційного статусу. Цей процес вимагає від заявника надати правильні форми, документальні звіти та фінансові ресурси, щоб підтвердити свою правоту. Ці типи документів можуть включати, зокрема, документи про шлюб, документи про розлучення, угоди про розлучення, фінансові ресурси, такі як заробітна плата від поточного роботодавця та документи про позику. Заявник також повинен надати листи попередніх роботодавців, що підтверджують його трудові посвідчення. Зазвичай обробка заявки триває від місяця до шести місяців.

Якщо після завершення процесу подання заяви іммігрант отримає дозвіл на постійне проживання, він / вона залишатиметься в тій самій країні, що і тривала тривалість співбесіди з візою. Тоді іммігрант може спонсорувати іншу особу, яка не є законним резидентом країни. Спонсорство іноземця, який не є громадянином країни, не вимагає юридичних документів, але спонсор може набути право громадянства, якщо обоє про це домовляться. Потім спонсор може звернутися до держави з проханням отримати документацію про право на спонсорство іншої особи, яка в іншому випадку не має права отримати дозвіл на постійне проживання.

Для тих, хто не може отримати Вид на жительство, вони все ще можуть претендувати на отримання дозволу на тимчасове проживання. Дозвіл на тимчасове проживання відрізняється від дозволу на постійне проживання. Для того, щоб претендувати на участь, заявники повинні бути віком до 18 років. Щоб подати заявку на отримання дозволу такого типу, заявники повинні подати докази того, що вони проживають у США. Приклади підтвердження, які можуть знадобитися, включають банківські виплати, рахунки за комунальні послуги, виписки з банку тощо

Багато іноземців обирають тимчасово жити в США під час відвідування іншої країни. Якщо ви потрапляєте в цю категорію і хочете подати заявку на отримання дозволу на тимчасове проживання, ви повинні знати, що вона відрізняється від дозволу на постійне проживання. Це вимагає, щоб у вас була робота, яка підтримує вас і вашу сім’ю, і ви збираєтесь повернутися до Сполучених Штатів як мінімум через три роки. Коли ви стаєте довгостроковим жителем США, ви можете подати заявку на отримання картки постійного проживання тут.